Seznamte se s vývojářským týmem

Tomas

Tomas

Tomas je autorem a zakladatelem celé hry Simt MHD. Začal s tím už v lednu 2011. Ovládá několik programovacích jazyků a to od těch jednodušších webových, až po NET jazyky. Jeho první větším úspěšným projektem byl multifunkční webový fan portál LiaTrain.net počítačové hry Trainz Simulator 2004, který měl téměř dvacet tisíc uživatelů z celého světa a denně několik tisíc návštěv. Byla to stránka, kde to prostě žilo (kdo znal, ten ví).
Nyní pracuje pouze v C#, právě v tom hra vzniká. Programování se věnuje už od roku 2003. Vše se naučil sám za pomoci internetu a různých knížek a v té době dělal jen na svých soukromých projektech. Profesionální úroveň programování získal až ve firmě na webové stránky, kde se naučil spoustu nových věcí a jak je dělat správně a efektivně. Samotný program hry vyvíjí Tomas zcela sám, proto je vývoj oproti jiným hrám poměrně pomalý.
Mezi jeho koníčky pochopitelně patří vývoj počítačových her, ale také se zajímá o železnici, městskou hromadnou dopravu, dobré jídlo a rád si zajezdí v přírodě na kole. Momentálně Tomas bydlí v Plzni, kde i pracuje (vývoj hry ho opravdu neživí, má dvě práce). Nejvíce se v Simtu těší na reálnou mapu Plzně, kde budou detailně zpracované všechny jeho oblíbené linky, mezi které se řadí zejména autobusové linky číslo 29 a 30 a trolejbusové linky číslo 12 a 13.

Tomas

Honza (wearts)

Honza se s Tomasem seznámil na již jmenovaném portále LiaTrainz.net, kde se po krátké době stal administrátorem stránky. Koncem roku 2010 začal společně s Tomasem přemýšlet nad novou hrou, ze které se stal SIMT MHD, který dnes dobře znáte. Je autorem myšlenky regulace plynu a brzdy, ze které se stal jeden z hlavních atributů SIMTu.
V Simtu se věnuje především tvorbě mapy, nových modelů budov a plánování linek. Tvorbě 3D modelů se věnuje už od roku 2007, kdy začal tvořit první objekty do hry Trainz. Vše se, podobně jako Tomas, naučil sám pomocí návodů na internetu a metodou pokus - omyl. Postupem času se jeho tvorba vypracovala na profesionální úroveň, v současné době je většina nových modelů v SIMTu právě od něj.
Honza sice bydlí v Českých Budějovicích, ale většinu pracovního týdne tráví v Plzni, kde je studentem Fakulty strojní na Západočeské univerzitě. Ve volném čase se věnuje Simtu, tvorbě 3D modelů, rád si dá dobré pivo a v poslední době se věnuje i 3D tisku. Je velkým obdivovatelem techniky a nových technologií, ale v Mladějově na Moravě pomáhá na tamní úzkorozchodné dráze zachraňovat i techniku starou.
Ve hře se nejvíce těší na multiplayer, kde se všichni hráči navzájem uvidí a hře to dodá nový rozměr. Těší se také na nové městské části a linky, které do nich povedou.

Poděkování za pomoc ve vývoji

Na vývoji hry se podílelo i několik dalších lidí, zde jim patří naše poděkování. Seznam budeme postupně doplňovat.

  • Jaroslava Habešová (Plzeň) - veškeré hlášení zastávek ve hře
  • Martin Janda (Plzeň) - obrovské množství dokumentačních fotografií

Autorská práva

SIMT MHD © 2011 - 2017

Všechna práva vyhrazena.

Online platba

Visa MasterCard
Verified by Visa MasterCard SecureCode