Loader SIMT screenshots

Zlatá verze

Český tým nezávislých vývojářů

Zakoupením předplatného Zlaté verze přispěješ na další vývoj této nezávislé ryze české hry. Simt je mini tým čítající jednoho vývojáře, který na hře pracuje ve svém volném čase. Projekt tak vzniká pod rukama jednoho člověka. Objekty pak mohou přispívat jiní hráči a fanoušci hry.

Co dostanu ve Zlaté verzi?

V prvé řadě dostaneš propracovaný režim tří trakcí - autobusů, trolejbusů a tramvají a podpoříš jejich další vývoj. Dále se ve Zlaté verzi nachází několik typů vozidel všech možných (nejen českých) nátěrů. Vedle vozidel máš k dispozici také spoustu pestrých linek - krátké, dlouhé, příměstské, letištní express, linku nákupního centra.

Už tě nebaví autobusy? Nastup do trolejbusu. Už tě nebaví trolejbus. Zasedni do interaktivní kabiny tramvaje!

Přibližně každé tři měsíce připravujeme také mimořádné linky. Můžeš vozit návštěvníky na hudební festival, být řidičem náhradní autobusové dopravy za tramvaj či vlak a o vánocích je v provozu vánoční linky spojující vánoční trhy ve městě.

Dále získáváš - jízdu z kabiny, interaktivní depo (myčka, dílna, čerpací stanice), online mapu s pozicemi spoluhráčů, servisování vozu a nespočet dalších vychytávek a vylepšení.

Co do budoucna?

Vývoj stále pokračuje. Pracujeme na hře co to jde, takže se můžeš přibližně každý půl rok těšit na novou verzi s dalším obsahem, opravami a různými novinkami.

V následujících verzích pracujeme na fyzice kopců, zdokonalování systému jízdy jak u autobusů, trolejbusů, tak i tramvají. V plánu máme především multiplayer, tedy hra více hráčů, kdy se hráči navzájem uvidí ve hře, tak jako je to v reálném městě. Neustále také rozšiřujeme vozový park. Přibudou jak nové tramvaje (Vario, T3 a další), tak i autobusy a trolejbusy (Solarisy čtvrté generace, další řady Sor a Karos atd.) Průběžně také pracujeme na nových zvucích pro každý typ vozu.

Jak aktivuji Zlatou verzi?

Níže si vyberte tarif, který vám nejvíce vyhovuje. Nejoblíbenější je roční tarif. Doporučujeme platit platební kartou online. Zlatá verze vám totiž bude aktivována ihned. Od kliknutí na "Přispět" ke spuštění Zlaté verze vás pak dělí jen pár desítek sekund.

Vyber tarif!

Gold Version 1 year

 

  • 9.49         Gold Version 3 months
  • 22.69         Gold Version 1 year TOP
  • 67.79         Gold Version 4 years

22.69    

Information

Copyright

Simt Simulator © 2011 - 2024

All rights reserved

Online payment

Visa MasterCard
Verified by Visa MasterCard SecureCode