Zlatá verze hry

Český tým nezávislých vývojářů

Zakoupením předplatného přispěješ na další vývoj této nezávislé ryze české hry. Jsme malá skupina jinak pracujících či studujících lidí, kteří na hře pracují ve svém volném čase.

Online statistiky a mapy

Hra se zakupuje prostřednictvím předplatného, jelikož je napojena online na server, kterému odesílá tvé záznamy z jízdy. Můžeš se tak do detailu podělit s ostatními hráči o to, kolik jsi zajel linek, ujel kilometrů, převezl cestujících apod. Ve zlaté verzi hry navíc získáváš možnost servisu tvého vozu. Jak si servis rozvrhneš je čistě na tobě. Můžeš ho provést před jízdou nebo až po zátahu z linky do depa.. Na speciální online mapě pak můžeš sledovat své spoluhráče, kde se právě ve městě nachází a co jedou za linku.

Velká mapa města

Můžeš jezdit volně po městě, nebo si v palubním počítači nastavit jednu z mnoha linek. Město je rozléhlé a pestré. Při jeho tvorbě byl kladen důraz na realitu, takže po své trase budeš projíždět různými oblastmi, jako jsou sídliště, centrum města a několik náměstí. Některé linky pak jezdí i za město do okolních vesnic. Nezapomeň, že mapa je stále ve vývoji, takže pokaždé, když se přihlásíš do hry, může být otevřena další zajímavá část mapy. Po městě také jezdí tramvaje řízené počítačem, které budete potkávat na svých cestách.

Co do budoucna?

Vývoj stále pokračuje. Pracujeme na hře co to jde, takže se můžeš každý půl rok těšit na novou verzi s dalším obsahem, opravami a různými novinkami. V následujících verzích pracujeme na fyzice kopců, zdokonalování systému jízdy jak u autobusů, trolejbusů, tak i tramvají. V plánu máme především multiplayer, tedy hra více hráčů, kdy se hráči navzájem uvidí ve hře, tak jako je to v reálném městě. Neustále také rozšiřujeme vozový park. Přibydou jak nové tramvaje (Vario, T3 a další), tak i autobusy a trolejbusy (Citelis, Citybus, další řady Sor a Karos atd.) Průběžně také pracujeme na nových zvucích pro každý typ vozu.

Co dostanu ve Zlaté verzi?

Propracovaný režim tří trakcí - autobusy, trolejbusy a tramvaje. Dále desítky nových modelů autobusů a trolejbusů ze všech možných českých měst (Karosy, Solarisy, Škody, Sory apod.), různé nové linky - od dlouhých až po krátké vhodné pro malé autobusy. Dále jízdu z kabiny, online mapu s pozicemi spoluhráčů, aktualizace zdarma, interaktivní depo s funkční myčkou, dílnou a čerpací stanicí, servisování vozů, různé mimořádné linky v průběhu roku (náhradní doprava za tramvaj či železnici, festivalové linky pro návštěvníky apod.) a nespočet dalších vychytávek, úprav mapy a dalších objektů.

Jak aktivuji zlatou verzi?

Nejdříve zvolte v ceníku tarif, který vám nejvíce vyhovuje. Nejoblíbenější je modrý tarif na 1 rok. Doporučujeme platit platební kartou online. Zlatá verze vám totiž bude aktivována ihned. Od kliknutí na "Koupit Online" ke spuštění Zlaté verze vás pak dělí jen pár desítek sekund. Pokud budete platit převodem z účtu, pod ceníkem najdete kolonku CZ, kde zkopírujte do internetového bankovnictví číslo účtu, váš jedinečný variabilní symbol, podle kterého poznáme, že je platba od vás. Dále částku. To je vše. Jakmile platba dorazí na náš účet, bude vám Zlatá verze okamžitě aktivována.

Ceník a platební údaje

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

2 měsíce

2 months

1 rok

1 year

2 roky

2 years

100CZK

€3,99 EUR

239CZK

€9,69 EUR

SLEVA
290 CZK / 11,90 EUR

490CZK

€18,99 EUR

Platební brána GoPay Platební brána GoPay Platební brána GoPay PayPal

CZ

Pro zobrazení platebních údajů se musíš přihlásit

EU

To view information on how to pay you have to login

Na co budou peníze využity?

Na nákup IT techniky. Je potřeba výkonný server, na kterém hra poběží a který je nezbytný pro zavedení multiplayeru. Dále pro nahrávání reálných zvuků je nutné si pronajmout daná vozidla od dopravních podniků. Vývoj hry se do budoucna neobejde ani bez nákupu licencí nových vývojových softwarů a lepšího enginu. Nemluvě také o tom, že práce dnes není zadarmo. Budeme-li chtít vývoj hry urychlit a zkvalitnit, například vylepšit grafiku hry, modely apod., bude potřeba koupit modely od jiných tvůrců, nebo najmout externí programátory, protože ve dvou lidech nejsme schopni zajistit rychlý a efektivní rozvoj hry.

Kdy mi bude zlatá verze po zaplacení aktivována?

Pokud pošleš platbu ve všedních dnech pondělí až čtvrtek, je reálné, že zlatá verze ti bude aktivována ještě tentýž týden. Pokud platbu pošleš v pátek nebo o víkendu, bude ti aktivována až v pondělí nebo úterý. Zpravidla to totiž trvá jeden až dva PRACOVNÍ dny. Bohužel tento proces neurychlíme. Výhodu mají ti, co vlastní bankovní účet u Fio Banky, ze které platbu obdržíme během několika málo minut. Zlatá verze je pak aktivována téměř okamžitě, a to do jedné hodiny.

Autorská práva

SIMT MHD © 2011 - 2017

Všechna práva vyhrazena.

Online platba

Visa MasterCard
Verified by Visa MasterCard SecureCode